Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Komendant NoOSG spotkał się z prezydentami dyrekcji Bundespolizei - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Komendant NoOSG spotkał się z prezydentami dyrekcji Bundespolizei

13.10.2014

W dniach 08-09 października 2014 r. w siedzibie Inspekcji Policji Federalnej Niemiec w Stralsund (odpowiedzialność służbowa Dyrekcja Policji Federalnej w Bad Bramstedt) odbyło się spotkanie kadry kierowniczej Dyrekcji Policji Federalnej Niemiec w Berlinie, Pirnie i Bad Bramstedt oraz komendantów: Nadodrzańskiego OSG – płk. SG Andrzeja Kamińskiego i Morskiego OSG – kontradm. SG Piotra Stockiego.Podczas spotkania omówiono rozwój współpracy między NoOSG i MOSG a Dyrekcjami Policji Federalnej w Berlinie, Pirnie i Bad Bramstedt od ostatniego spotkania, które miało miejsce w kwietniu br. w Morskim Oddziale Straży Granicznej.

W dniach 08-09 października 2014 r. w siedzibie Inspekcji Policji Federalnej Niemiec w Stralsund (odpowiedzialność służbowa Dyrekcja Policji Federalnej w Bad Bramstedt) odbyło się spotkanie kadry kierowniczej Dyrekcji Policji Federalnej Niemiec w Berlinie, Pirnie i Bad Bramstedt oraz komendantów: Nadodrzańskiego OSG – płk. SG Andrzeja Kamińskiego i Morskiego OSG – kontradm. SG Piotra Stockiego.
Podczas spotkania omówiono rozwój współpracy między NoOSG i MOSG a Dyrekcjami Policji Federalnej w Berlinie, Pirnie i Bad Bramstedt od ostatniego spotkania, które miało miejsce w kwietniu br. w Morskim Oddziale Straży Granicznej.
Tematem rozmów były kwestie dotyczące m.in. realizacji pilotażowego projektu „Wspólne polsko – niemieckie placówki z mieszaną obsadą”, których funkcjonowanie zostało ocenione na wysokim poziomie. Omówiono również wspólne szkolenia funkcjonariuszy Straży Granicznej i Bundespolizei, a także zagadnienia dotyczące współpracy obu służb w innych dziedzinach.
do góry