Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wspólne ćwiczenia funkcjonariuszy SG i SW w Krzywańcu - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Wspólne ćwiczenia funkcjonariuszy SG i SW w Krzywańcu

25.08.2014

Funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Działań Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej z okręgu poznańskiego odbyli szkolenie z zakresu „czerwonej taktyki” i taktyki specjalnej. Szkolenie odbyło się w dniach 20-22 sierpnia 2014 r. w Zakładzie Karnym w Krzywańcu.Funkcjonariusze, podczas zajęć praktycznych, doskonalili m.in. udzielanie pierwszej pomocy według standardów TC3 i prowadzenie resuscytacji krążeniowo – oddechowej.To już kolejne wspólne szkolenie Straży Granicznej i Służby Więziennej. Wcześniej funkcjonariusze ćwiczyli razem interwencje na pokładzie samolotu i płycie lotniska na poznańskiej Ławicy.{gallery}2014/08/wzd{/gallery}

Funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Działań Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej z okręgu poznańskiego odbyli szkolenie z zakresu „czerwonej taktyki” i taktyki specjalnej. Szkolenie odbyło się w dniach 20-22 sierpnia 2014 r. w Zakładzie Karnym w Krzywańcu.
Funkcjonariusze, podczas zajęć praktycznych, doskonalili m.in. udzielanie pierwszej pomocy według standardów TC3 i prowadzenie resuscytacji krążeniowo – oddechowej.
To już kolejne wspólne szkolenie Straży Granicznej i Służby Więziennej. Wcześniej funkcjonariusze ćwiczyli razem interwencje na pokładzie samolotu i płycie lotniska na poznańskiej Ławicy.

do góry