Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Spotkanie w Kłodzku w sprawie zatrudniania cudzoziemców - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Spotkanie w Kłodzku w sprawie zatrudniania cudzoziemców

16.04.2015

15 kwietnia 2015 r. w Placówce Straży Granicznej w Kłodzku odbyło się spotkanie przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowych Urzędów Pracy oraz Straży Granicznej dotyczące kwestii powierzania pracy cudzoziemcom i wykonywania pracy przez cudzoziemców na podstawie oświadczeń rejestrowanych przez urzędy pracy.Kontynuując dotychczasową współpracę funkcjonariusze Grupy ds. Cudzoziemców PSG w Kłodzku spotkali się z urzędnikami Powiatowego Urzędu Pracy w Oławie, Strzelinie, Dzierżoniowie, Ząbkowicach Śląskich, Kłodzku oraz kłodzkiego Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy. Celem była wymiana dotychczasowych doświadczeń i praktycznych informacji dotyczących powierzania i wykonywania pracy przez cudzoziemców, a także zapoznanie z projektem nowego rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej o dopuszczalności zatrudnienia bez uzyskania zezwolenia na pracę.Podczas rozmów uczestnicy spotkania wypracowali nowe praktyczne formy współpracy pomiędzy reprezentowanymi przez siebie jednostkami.

15 kwietnia 2015 r. w Placówce Straży Granicznej w Kłodzku odbyło się spotkanie przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowych Urzędów Pracy oraz Straży Granicznej dotyczące kwestii powierzania pracy cudzoziemcom i wykonywania pracy przez cudzoziemców na podstawie oświadczeń rejestrowanych przez urzędy pracy.
Kontynuując dotychczasową współpracę funkcjonariusze Grupy ds. Cudzoziemców PSG w Kłodzku spotkali się z urzędnikami Powiatowego Urzędu Pracy w Oławie, Strzelinie, Dzierżoniowie, Ząbkowicach Śląskich, Kłodzku oraz kłodzkiego Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy. Celem była wymiana dotychczasowych doświadczeń i praktycznych informacji dotyczących powierzania i wykonywania pracy przez cudzoziemców, a także zapoznanie z projektem nowego rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej o dopuszczalności zatrudnienia bez uzyskania zezwolenia na pracę.
Podczas rozmów uczestnicy spotkania wypracowali nowe praktyczne formy współpracy pomiędzy reprezentowanymi przez siebie jednostkami.

do góry