Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

29.01.2015

Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Tomasz Michalski uczestniczył w dniu 28 stycznia 2015 r. w nadzwyczajnym posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Spotkanie poprowadziła nowa wojewoda lubuski Katarzyna Osos.Było to pierwsze spotkanie wojewody Katarzyny Osos z szefami instytucji odpowiedzialnych w województwie lubuskim za zapewnienie bezpieczeństwa jego mieszkańcom.

Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Tomasz Michalski uczestniczył w dniu 28 stycznia 2015 r. w nadzwyczajnym posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Spotkanie poprowadziła nowa wojewoda lubuski Katarzyna Osos.
Było to pierwsze spotkanie wojewody Katarzyny Osos z szefami instytucji odpowiedzialnych w województwie lubuskim za zapewnienie bezpieczeństwa jego mieszkańcom.
Płk SG Tomasz Michalski omówił strukturę i zadania Nadodrzańskiego Oddziału SG, również inni komendanci i inspektorzy służb odpowiedzialnych za działanie w sytuacjach kryzysowych zaprezentowali strukturę swoich jednostek oraz narzędzia jakimi dysponują. Omówiona została specyfika operacyjna w przypadku różnych działań mogących wystąpić w województwie. Szefowie poszczególnych jednostek przedstawili zarówno potencjał własnych służb, jak i zaprezentowali schemat współdziałania w przypadku określonych zagrożeń.

Źródło i foto: LUW.

do góry