Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Straż Graniczna i Służba Więzienna o zatrudnieniu pracowników - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Straż Graniczna i Służba Więzienna o zatrudnieniu pracowników

08.10.2014

7 października 2014 r. w Placówce SG w Kłodzku Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Andrzej Kamiński wraz z Dyrektorem Okręgowym Służby Więziennej we Wrocławiu płk. Ryszardem Godylą, spotkali się z pracownikami Straży Granicznej zainteresowanymi kontynuacją zatrudnienia w Służbie Więziennej.Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Komendantem Głównym SG a Dyrektorem Generalnym SW w sprawie współpracy w zakresie zatrudnienia pracowników, dotychczasowi pracownicy cywilni z Kłodzka, mogliby zostać przeniesieni do pracy w Zakładzie Karnym w Kłodzku.

7 października 2014 r. w Placówce SG w Kłodzku Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Andrzej Kamiński wraz z Dyrektorem Okręgowym Służby Więziennej we Wrocławiu płk. Ryszardem Godylą, spotkali się z pracownikami Straży Granicznej zainteresowanymi kontynuacją zatrudnienia w Służbie Więziennej.
Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Komendantem Głównym SG a Dyrektorem Generalnym SW w sprawie współpracy w zakresie zatrudnienia pracowników, dotychczasowi pracownicy cywilni z Kłodzka, mogliby zostać przeniesieni do pracy w Zakładzie Karnym w Kłodzku.
Podczas spotkania omówiono m.in. kwestie kadrowe i finansowe pracowników związane ze zmianą miejsca pracy.
Uczestnikami rozmów byli również Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia NoOSG mjr SG Dorota Adamczuk, Dyrektor Zakładu Karnego w Kłodzku kpt. Jacek Marcelewicz, Komendant PSG w Kłodzku kpt. SG Piotr Piekarski, a także przedstawiciele pionów kadrowych i finansowych obu służb.

do góry