Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Kolejne poszukiwane osoby zatrzymane przez Straż Graniczną - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Kolejne poszukiwane osoby zatrzymane przez Straż Graniczną

Joanna Konieczniak
10.06.2019

Tylko od początku czerwca funkcjonariusze z Placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 14 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania listami gończymi.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni – obywatele naszego kraju poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania listami gończymi w celu odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności. W przypadku ośmiu osób organ poszukiwawczy zezwolił na odstąpienie od doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego po wpłaceniu kary zastępczej w postaci grzywny. Pozostałych 6 mężczyzn po sporządzeniu dokumentacji przewieziono i osadzono najbliższym areszcie śledczym. W katalogu czynów zabronionych, za które byli poszukiwani znalazły się między innymi, kradzieże, oszustwa oraz prowadzenie pojazdu mechanicznego po cofnięciu uprawnień.

Od początku 2019 roku funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału SG zatrzymali już 233 osoby, które poszukiwane były na podstawie listów gończych.

do góry