Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze Straży Granicznej wzięli udział w Targach Pracy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusze Straży Granicznej wzięli udział w Targach Pracy

Joanna Konieczniak
10.04.2019

10 kwietnia 2019 r. funkcjonariusze Placówki SG w Kłodzku uczestniczyli w XVIII Targach Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku i Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu.

Tegoroczne Targi Pracy odbyły się w Kłodzkim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji. Adresowane były przede wszystkim do młodzieży ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, osób poszukujących pracy lub planujących jej zmianę oraz do pracodawców. Swoje oferty przedstawiły lokalne firmy, instytucje publiczne oraz służby mundurowe, wśród nich Straż Graniczna. Funkcjonariusze z placówki w Kłodzku przygotowali stoisko informacyjne, na którym opowiadali o procesie rekrutacji do służby, warunkach jakie należy spełnić oraz jak wygląda służba w Straży Granicznej. Odwiedzający targi z dużym zainteresowaniem poznawali zadania SG, warunki przyjęcia do służby i związane z tym procedury kwalifikacyjne.

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej prowadzi ciągły nabór do służby w Straży Granicznej. W tym roku planowane jest przyjęcie ponad 70 nowych funkcjonariuszy.

 

 

do góry