Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Ponad 800 porcji narkotyków nie trafi do dalszej sprzedaży - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Ponad 800 porcji narkotyków nie trafi do dalszej sprzedaży

Joanna Konieczniak
01.04.2019

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Jeleniej Góry przy współpracy z policjantami Komisariatu Policji w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, posiadającego znaczną ilość narkotyków.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Jeleniej Góry, którym towarzyszył pies specjalizujący się w wykrywaniu narkotyków oraz policjanci z Wałbrzycha zatrzymali 25-letniego mieszkańca dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można byłoby wykonać ponad 800 porcji handlowych. Natomiast w samochodzie podejrzany przechowywał marihuanę.

W stosunku do mężczyzny Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu. Za posiadania znacznej ilości środków psychotropowych oraz odurzających sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 25-latek przebywa w Areszcie Śledczym w Świdnicy.

 

do góry