Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej I Mistrzostwa w Strzelaniu Pneumatycznym - Z życia Oddziału

Z życia Oddziału

I Mistrzostwa w Strzelaniu Pneumatycznym

28.06.2013

27 czerwca 2013r. w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyły się pierwsze Mistrzostwa Komendy NoOSG w Strzelaniu z Pistoletu Pneumatycznego. Komendant Oddziału płk SG Andrzej Kamiński otworzył zawody, a na koniec uhonorował zwycięzców i uczestników dyplomami i gratulacjami. Do rywalizacji przystąpiło 31 funkcjonariuszy.

W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce zajęła st.chor. SG Andżelika Sadurska z WG, drugie mł.chor. SG Gabriela Galon z WTiZ, a trzecie chor. SG Magdalena Romanek z WTO. W klasyfikacji mężczyzn pierwsze miejsce zajął st.chor. SG Julian Nakonieczny z WTiZ, drugie mjr SG Tomasz Drela z WTO, a trzecie chor. SG Radosław Mietlicki z SOdC.
W ramach mistrzostw rozegrano również zawody drużynowe i w nich pierwsze miejsce zajęła drużyna WTO, drugie WCu, a trzecie WG.