Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG na międzywojewódzkich ćwiczeniach ratowniczych - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Funkcjonariusze SG na międzywojewódzkich ćwiczeniach ratowniczych

03.06.2015

Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Poznaniu – Ławicy uczestniczyli w międzywojewódzkich ćwiczeniach ratowniczych „Wielkopolas 2015”. Ponad 200 strażaków z województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego wykonało kilkanaście scenariuszy działań; strażnicy graniczni razem z celnikami realizowali moduł „GRANICA”, podczas którego strażacy w czasie akcji ratowniczej przekraczali granicę fikcyjnego państwa.Tymczasowe drogowe przejście graniczne powstało na terenie byłego wojskowego lotniska w Pile. Funkcjonariusze Straży Granicznej i Urzędu Celnego odwzorowali realizm drogowego przejścia granicznego i przeprowadzali kontrolę graniczną osób i pojazdów, w tym załóg wozów bojowych i specjalistycznych przewidzianych do działań międzynarodowych.

Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Poznaniu – Ławicy uczestniczyli w międzywojewódzkich ćwiczeniach ratowniczych „Wielkopolas 2015”. Ponad 200 strażaków z województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego wykonało kilkanaście scenariuszy działań; strażnicy graniczni razem z celnikami realizowali moduł „GRANICA”, podczas którego strażacy w czasie akcji ratowniczej przekraczali granicę fikcyjnego państwa.
Tymczasowe drogowe przejście graniczne powstało na terenie byłego wojskowego lotniska w Pile. Funkcjonariusze Straży Granicznej i Urzędu Celnego odwzorowali realizm drogowego przejścia granicznego i przeprowadzali kontrolę graniczną osób i pojazdów, w tym załóg wozów bojowych i specjalistycznych przewidzianych do działań międzynarodowych.

do góry