Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Ćwiczenia służb KARKONOSZE 2014 - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Ćwiczenia służb KARKONOSZE 2014

06.08.2014

Wczoraj po południu funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Jeleniej Górze uczestniczyli w ćwiczeniach służb polskich i czeskich. Ćwiczenia pod nazwą KARKONOSZE 2014 odbywały się w rejonie Twarożnika i Trzech Świnek na granicy państwa.Głównym celem ćwiczeń była koordynacja służb pożarniczych w przypadku gaszenia dużych pożarów bezpośrednio na granicy polsko – czeskiej. Polscy i czescy strażacy sprawdzali procedury na wypadek pożaru i wymienili się doświadczeniami.Funkcjonariusze Straży Granicznej z Jeleniej Góry uczestniczyli w zabezpieczeniu miejsca ćwiczeń.{gallery}2014/07/06082014jgora{/gallery}

Wczoraj po południu funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Jeleniej Górze uczestniczyli w ćwiczeniach służb polskich i czeskich. Ćwiczenia pod nazwą KARKONOSZE 2014 odbywały się w rejonie Twarożnika i Trzech Świnek na granicy państwa.
Głównym celem ćwiczeń była koordynacja służb pożarniczych w przypadku gaszenia dużych pożarów bezpośrednio na granicy polsko – czeskiej. Polscy i czescy strażacy sprawdzali procedury na wypadek pożaru i wymienili się doświadczeniami.
Funkcjonariusze Straży Granicznej z Jeleniej Góry uczestniczyli w zabezpieczeniu miejsca ćwiczeń.

do góry