Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej "Reaguj na sygnał" - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

"Reaguj na sygnał"

13.06.2014

Wczoraj na Torze Poznań odbyły się działania inaugurujące akcję „Reaguj na sygnał”. Akcja ta, zorganizowana wspólnie przez Wojewodę Wielkopolskiego, Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej i Automobilklub Wielkopolski, ma na celu edukację uczestników ruchu drogowego w zakresie prawidłowych reakcji umożliwiających bezkolizyjny i szybki przejazd pojazdów uprzywilejowanych. W inauguracji wzięli udział przedstawiciele wszystkich służb publicznych korzystających z prawnych możliwości poruszania się pojazdami „na sygnale”. Straż Graniczną reprezentował płk SG Jarosław Żaguń, Komendant PSG w Poznaniu – Ławicy.Foto:OISW Poznań{gallery}2014/06/tor{/gallery}

Wczoraj na Torze Poznań odbyły się działania inaugurujące akcję „Reaguj na sygnał”. Akcja ta, zorganizowana wspólnie przez Wojewodę Wielkopolskiego, Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej i Automobilklub Wielkopolski, ma na celu edukację uczestników ruchu drogowego w zakresie prawidłowych reakcji umożliwiających bezkolizyjny i szybki przejazd pojazdów uprzywilejowanych.
W inauguracji wzięli udział przedstawiciele wszystkich służb publicznych korzystających z prawnych możliwości poruszania się pojazdami „na sygnale”. Straż Graniczną reprezentował płk SG Jarosław Żaguń, Komendant PSG w Poznaniu – Ławicy.
Foto:OISW Poznań


do góry