Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Charytatywny turniej piłkarski - Sport -

Nawigacja

Sport

Charytatywny turniej piłkarski

09.02.2015

7 lutego 2015 r. funkcjonariusze z Placówki SG w Poznaniu – Ławicy wzięli udział w Piłkarskim Turnieju Charytatywnym "Cracovia Pasy Cup" im. Św. Jana Pawła II z cyklu "Gramy By Pomóc". Turniej ten, już od kilku lat, organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Czerwone Krwinki" z Poznania. Celem turnieju było zebranie funduszy na rehabilitację Zuzi i Gabrysi.W turnieju łącznie uczestniczyło 17 drużyn, głównie krwiodawców zrzeszonych w różnych klubach. Funkcjonariusze z Poznania uplasowali się w pierwszej dziesiątce.Organizatorzy podziękowali drużynie za sportową postawę, ofiarność oraz wielkie serce i zaprosili na kolejne przedsięwzięcia.

7 lutego 2015 r. funkcjonariusze z Placówki SG w Poznaniu – Ławicy wzięli udział w Piłkarskim Turnieju Charytatywnym "Cracovia Pasy Cup" im. Św. Jana Pawła II z cyklu "Gramy By Pomóc". Turniej ten, już od kilku lat, organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Czerwone Krwinki" z Poznania. Celem turnieju było zebranie funduszy na rehabilitację Zuzi i Gabrysi.
W turnieju łącznie uczestniczyło 17 drużyn, głównie krwiodawców zrzeszonych w różnych klubach. Funkcjonariusze z Poznania uplasowali się w pierwszej dziesiątce.
Organizatorzy podziękowali drużynie za sportową postawę, ofiarność oraz wielkie serce i zaprosili na kolejne przedsięwzięcia.

do góry