Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Spotkanie wielkanocne służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Spotkanie wielkanocne służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji

Joanna Konieczniak
16.04.2019

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się w poniedziałek 15 kwietnia z przedstawicielami służb mundurowych. Podziękował funkcjonariuszom Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, policjantom oraz strażakom za trud włożony w codzienną służbę. Świąteczne spotkanie było możliwością do złożenia życzeń funkcjonariuszom i ich rodzinom.

Poniedziałkowe spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze, w którym udział wziął Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, kierownictwo poszczególnych służb oraz ich przedstawiciele było okazją do podziękowania funkcjonariuszom poszczególnych służb za trud wniesiony w poprawę i utrzymanie bezpieczeństw. W przedświątecznym spotkaniu obecni byli funkcjonariusze Straży Granicznej SOP, policjanci oraz strażacy.  

Wojewoda Lubuski odczytał list od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego. „ Podczas świątecznych dni, spędzanych w gronie najbliższych, szczególnie doceniamy spokój i poczucie bezpieczeństwa. To zasługa Wasza, Funkcjonariuszek i Funkcjonariuszy, którzy na co dzień czuwacie nad utrzymaniem porządku w naszych miastach i wsiach. Część z Was podczas najbliższych dni będzie także dbać o bezpieczeństwo tych, którzy będą świętować. Taka jest specyfika Waszej służby. Jako Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji jestem Wam głęboko wdzięczny za poświęcenie i trud, jaki codziennie wkładacie w wypełnianie swoich obowiązków. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, Polacy ze spokojem i w poczuciu bezpieczeństwa będą przeżywali nadchodzącą Wielkanoc. Dziękuję Wam za to, że zawsze spieszycie z pomocą tym, którzy jej potrzebują” – napisał Minister Brudziński.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału płk SG Tomasz Michalski oraz  Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. nadinsp. Helena Michalak życzyli wszystkim funkcjonariuszom oraz ich rodzinom spokojnych świąt, radosnych chwil w gronie najbliższych, jak i na służbie.

do góry